×

Gelecek için Üretiyoruz!

Özgün, yenilikçi ürünleri ve deneyimli kadrosu ile CTech ulusal ve uluslararası arenada uygarlığın ve ülkemizin gelişimine katkı sağlıyor. Savunma ve güvenlik, havacılık ve uzay, telekom ve yayıncılık alanlarında ortaya koyduğu ürün ve çözümler ile öncülüğünü başarıyla sürdürüyor.

OUTLOOK EKLENTİSİ

Outlook kullanıcıları, hiçbir bilgi güvenliği veya şifreleme bilgisi olmadan Kryptos kullanarak güvenli e-posta gönderebilir ve alabilir. Kryptos, Outlook'un günlük kullanıcı deneyimini değiştirmez.

UÇTAN UCA ŞİFRELEME

Her dosya için anahtarlar, bir PKCS11 Donanım Simgesinde güvenli bir şekilde saklanan kişisel anahtarınız kullanılarak şifrelenir. AES-256 ve RSA'yı kullanan bu hibrit şifreleme şeması, dosyalarınız için en üst düzeyde güvenlik sağlar.

KURUMLAR İÇİN

Kurumsal işletmeler için daha birçok özellik; Golden Token kullanarak kurumsal yedeklemeler, merkezi kullanıcı yönetimi, politika özelleştirmeleri, kritik veya denetime bağlı ortamlar için şirket içinde bulundurma.

İŞ BİRLİĞİ

Bir meslektaşınızın korunan dosyalarınıza / klasörlerinize güvenli bir şekilde erişmesine, güvenli e-postalar gönderip almasına izin verebilir ve büyük ortamlarda dosya paylaşımını yönetmek için gruplar bile oluşturabilirsiniz.

Bulut depolama hizmetleri iş için standart hale geldiğinde, veri güvenliği işletmeler için artan bir endişe kaynağıdır. Bulut depolarının halka açık ya da özel olarak depolandıkları kadar güvenli olmadıkları açıktır. Verilerinizi şifreleyerek, buluta senkronize etmeden önce bir koruma katmanı ekleyebilirsiniz.

Ama anahtarları kim tutacak? Hangi güvenlik önlemine sahip olursanız olun, bir başkası anahtarları ele aldığında verilerinizin nerede biteceğinden emin olamazsınız.

KRYPTOS, Dropbox'ta, Google Drive'da vb. Veya özel bulutunuzda depolanan verileri ve erişmek için gereken şifreleme anahtarlarını ayırır.

STATS & FUN FACTS

25000+

CODE LINES THIS MONTH

150+

LAUNCHED PROJECTS

9900+

COFFEE CUPS THIS YEAR

180+

REVIEWS AND RATINGS
OBEN