×

ZERO-KNOWLEDGE:

Bilginiz ve izniniz haricinde hiçbir kişinin kişisel veya hassas verilerinize ulaşmaması gerektiği fikrini benimseyen KRYPTOS,  zero-knowledge gizlilik standardına göre üretilmiştir. KRYPTOS üreticileride dahil herhangi bir kişi veya üçüncü parti bir yazılım verilerinize erişemez. KRYPTOS şifrelediğiniz verilerin sadece  sizin tarafınızdan görüntülenmesini garanti eder.

 

AES ve RSA ŞİFRELEME

AES-256 Bit ve RSA-2048 şifreleme standartlarını kullanan KRYPTOS, USB destekli bir şifreleme kullanarak çok katmanlı bir şifreleme sistemi sunar.

KRYPTOS STANDART

 

SÜRÜKLE & BIRAK:

Kullanıcılara çok kolay bir şifreleme deneyimi sunan sürükle & bırak özelliği , tamamen kullanıcı dostu ve basit bir şekilde dosyayı sürükleyip KRYPTOS simgesinin üzerine bırakılmasıyla şifreleme / şifre çözme işlemini yapar. Herhangi bir uzantıya sahip veriyi, dosyayı şifreleyebilir.

SAFEBOX:

Bilgisayarınızda bir güvenlik kasası oluşturan Safebox özelliği ile bilgisayarınız içinde yer kaplamayan sanal bir alan oluşturulabilir. Kişisel, hassas bilgilerinizi bu sanal alan içerisinde güvenle saklayabilirsiniz. KRYPTOS cihazı ise sanal güvenlik kasanız için fiziksel bir anahtar görevi görür. Bilgisayarınızda KRYPTOS cihazı takılı değil ise bu sanal sürücü görünmez bir hal alır.

 

KRYPTOS PREMİUM

 

Premium versiyonu, Kryptos standart versiyonda sunulan özelliklerin yanında aşağıda belirtilen özellikleride sunar.

GRUP YÖNETİMİ

Arkadaşlarınızla veya oluşturduğunuz herhangi bir grup için, grup  yönetimi sağlayan KRYPTOS premium ile kendi belirlediğiniz grup içerisinde şifreleme ve şifre çözme işlemleri yapabilirsiniz.

ORTAK PAYLAŞIM ALANLARI

 Kullandığınız ortak paylaşım alanlarında, arkadaşlarınızla veya grubunuzla  dosyalarınızı güvenle paylaşmanıza olanak sunan KRYPTOS ile paylaştığınız verilerin yalnızca grubunuz tarafından görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

 

TOP